Wyszukiwarka


Logowanie


Zarejestruj się

Zadbaj o swój Start UP

start
Jeżeli masz innowacyjny plan na biznes, czujesz, że się sprawdzi i przypadnie do gustu innym osobom - idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie modny ostatnio startup.

Tworząc startup najistotniejszą kwestią jest pozyskanie udziałowców i rozreklamowanie Twojego pomysłu wśród potencjalnych klientów.

Jeżeli chodzi o kwestie reklamy to na sam początek sugerujemy:
- artykuły sponsorowane w branżowych czasopismach, które zaznajomią potencjalnych klientów z Twoim produktem, dzięki nim dowiedzą się o jego istnieniu,
- marketing szeptany - również ma na celu reklamę produktu, a także umocnienie wizerunku marki,
- pozycjonowanie Twojej strony - dzięki skutecznemu pozycjonowaniu po wpisaniu fraz związanych z Twoją działalnością, Twoja strona pojawi się na wysokich miejscach w wyszukiwarce, więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj - pozycjonowanie strony.
- kampania bannerowa - cieszy się dużym powodzeniem, dzięki temu, że ma dość dużą skuteczność. Banner warto ustawiać w ruchliwym miejscu lub przy głównych drogach - wtedy zobaczy go więcej osób.

playO dofinansowaniach, zakładaniach i prowadzeniach projektów typu startup możesz przeczytać na przykład na tych stronach:
- www.web.gov.pl/startup/aktualnosci/464_4557.html
- www.polskawschodnia.gov.pl/strony/wiadomosci/zaloz-start-up-bez-falstartu

Nie popadajmy jednak od razu w euforię - startup jak każde inne przedsięwzięcie obarczone jest dużym ryzykiem i niekoniecznie zakończy się sukcesem. Realną ocenę szansy startupu możemy znaleźć na przykład w tym artykule - Jak sprawić, by twój start-up nie stał się bankrutem?


Zobacz również przykład startupu, który już znalazł swoich zwolenników:
- Uber do nauki języków